Vyrábíme tkalcovské stavy

TFA s.r.o.
Procházkova 430 
517 41 Kostelec nad Orlicí
Česká republika

Telefon: +420 494 323 575
E-mail: tfa@tfa.cz

IČ: 02543419
DIČ: CZ02543419

Přejít na kontakty
Úvod>Speciální montážní nářadí

Speciální montážní nářadí

Česká firma TFA s.r.o. nabízí vývoj a výrobu nenormalizovaného speciálního montážního nářadí pro velkokapacitní montážní linky a dílny.

V tomto katalogu je úzký profil sortimentu klíčů vyráběných firmou TFA s.r.o. Jsou vyvinuty pro speciální montážní linky automobilů, kde je kladen vysoký požadavek na životnost klíče a jeho funkčnost co do utahovacího momentu i připojení na utahovací nářadí a připojení utahovaného elementu (šroubu či matice), třeba magneticky.

Tvary a délky klíčů jsou navrhovány dle požadavků odběratele, vzhledem k manipulačnímu prostoru při montáži, s přihlédnutím k používanému druhu utahovacího nářadí (např. pneumatické, elektrické, ruční momentové klíče, atd.). Klíče jsou pevné z jednoho kusu, axiálně pružné s použitím pro stálý přítlak a vyrovnávání montážních odchylek. Dále mohou být vybaveny pevnou nebo pružnou magnetickou vložkou pro bezpečné navlečení a držení utahovaného šroubu či matice.

Nedílnou součástí vývoje a konstrukce tohoto typu nářadí je interní testování klíčů při kterém, jsou klíče podrobeny dynamickým i statickým silám, které simulují skutečné zatížení.

(např. klíč TORX 40 musí v jádře klíče což je Ø 4,7mm unést statický kroutící moment Mk = 45Nm bez známky porušení klíče)

Vlastní výroba klíčů je založena na kombinaci klasického obrábění a nekonvenční metodě výroby nářadí (speciální technologie - vyjiskřování)

Veškeré vnitřní tvary se vyjiskřují na elektroerozívním stroji, čímž nedochází k únavovým lomům jako při použití jiných technologií jako např. protlačování. Kvalita povrchu resp. drsnost je při této technologii srovnatelná s broušenými povrchy a proto se u tohoto montážního nářadí značně eliminuje zanesení vrubového napětí a tím i riziko vzniku lomu nebo-li poškození klíče. Vnější profily jsou navíc leštěny.

Materiál a jeho teplené zpracování jsou voleny tak, aby montážní nářadí splňovalo zároveň všechny požadavky na jeho mechanické vlastnosti - pevnost, houževnatost, tvrdost, odolnost proti opotřebení.

Pokud řešíte problém s montáží nebo technologií polohování a utahování různých šroubů a matic, obraťte se tímto problémem na firmu TFA s.r.o. a spolehněte se na nás.

Nehodí-li se Vám klíč z našeho katalogu? Nevadí!

Navrhneme Vám individuální řešení co do tvaru, délky upínací hlavice atd.. Představíme Vám naše produkty a předvedeme Vám naše výrobky přímo ve vaší kanceláři nebo na dílně. Nastavíme spolu s Vámi obchodní a platební podmínky dle vašich potřeb, čím Vám dokážeme, že naše cenová nabídka i kvalita zboží ušetří Vaší firmě nemalé finanční prostředky. Kontaktujte nás tfa@tfa.cz

Výrobky splňují nejvyšší nároky a dodavatel nabízí

  • rychlou reakci na požadavek navrhnout technické řešení a způsob výroby klíče
  • dodávku z našeho do Vašeho skladu nebo přímo na montážní linku (není potřeba skaldových zásob, stačí pohotovostní množství)
  • dohodnuté skladové množství držíme na skladě my
  • cenová nabídka Vám přinese velké úspory v nákladech
  • lze sledovat spotřebu Vaší firmy dle sortimentu
  • zkušenost je známá, prezentujeme se 2 až 3 krát vyšší životností než naše konkurence

Speciální montážní nářadí - Fotogalerie

fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie

Poptávkový formulář

Informace o ochraně osobních údajů
Pro odeslání klikněte na druhé tlačítko:

Kontaktní formulář
Informace o ochraně osobních údajů
Pro odeslání klikněte na druhé tlačítko:

Kontaktujte nás

Ing. Ladislav Filipu

JEDNATEL
filipu@tfa.cz
+420 603 499 512

 

Ing. Jiří Voda

JEDNATEL
voda@tfa.cz
+420 603 820 974
 

Ing. Miroslava Filipu

Vedoucí NÁKUPU
mfilipu@tfa.cz
+420 737 743 315
 

Ing. Tomáš Voda

Vedoucí PRODEJE
tvoda@tfa.cz
+420 733 304 659
 
Webové stránky vytvořil Acceler

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací